Dansy Claire cosmetics studio

Pleťová "žehlička"

Luxusní kosmeticko-terapeutický přístroj TŘETÍHO TISÍCILETÍ, NEJMENŠÍ PLEŤOVÁ ŽEHLIČKA

na vrásky, vlasy, celulitidu a podbradek na světě. 10ti minutový lifting obličeje bez skalpelu.

  • hloubkově čistí pokožku, zprůchodňuje póry k buňkám
  • aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti
  • aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje
  • výrazně redukuje podbradek, akné, hluboké rýhy
  • zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly obličeji, krku a dekoltu
  • ve spojení s kolagenem uvolňuje spasmy, mírní akutní bolesti zad, kloubů, kolen, znásobuje účinky léčebných mastí

Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti.

Funguje na základě galvanického proudu a speciálních gelů.
V první fázi "předošetření" se z třetí vrstvy pokožky uvolňují hloubkové nečistoty, které gel na sebe naváže.

Kromě hloubkového vyčištění a vyživení pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej.

Velmi účinně zpevňuje podbradek, vyžehlí vrásky, čímž zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy a vyhlazuje drobné vrásky. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje svaly v obličeji, na krku, dekoltu a na rukou.

K tomu, abychom pleť hloubkově vyčistili a vyživili, vyvinul tým odborníků speciální gely.

Ve druhé fázi ošetření dodají gely do pokožky kromě výživných látek energii, pročištěná buňka je doslova "nadopovaná" a ještě do rána pracuje.
Přestože výsledek je viditelný ihned, až ráno vidíme, jak se výsledek včerejšího žehlení několikanásobně zlepšil.

Pracuje na obnovení přirozené živosti pleti odstraněním nečistot a podporuje buněčnou energii. Když vaše tvář vypadá unaveně a stresovaná, tak lázeňské ošetření pleti poskytne revitalizaci, kterou potřebujete. Ale kdo má čas jezdit do lázní?
Exkluzivní patentovaná technologie vám dovolí dosáhnout výsledky doma už za deset minut s přístrojem Galvanic Spa™ II, nástavcem na tvář, a speciálně navrhnutými pleťovými gely.

Galvanic Spa™ Pre -Treatment (předošetřujcí) pleťový gel . Odstraní nečistoty, které jinak odstranit nejdou, dovolí pórům dýchat, uklidní a zkvalitní pleť. Složení: nechtík, mořská chaluha a pleť uklidňující a zkvalitňující extrakt z vanilky.

Galvanic Spa™ Treatment (ošetřující) pleťový gel. Napomáhá regeneraci ze stresu. Podporuje buněčnou energii. Regeneruje pleť a její pružnost - zahladí vrásky, lázeňské účinky a výsledky za 10 minut. Zlepšuje hydrataci pleti, zanechává pocit neuvěřitelně jemné, čisté a osvěžené pleti. Složení: obsahuje arginín který napomáhá obnově ze stresu, zatímco magnézium podporuje buněčnou energii.

Účinky:

Nástavec na tvář - nabízí všechny výhody originálního pevného nástavce na vyživení pleti a zahlazení vrásek.

Nástavec na vlasovou pokožku - nástavec jako hřeben je jednoduché dostat mezi vlasy až k pokožce, výborně udržuje kontakt mezi nástavcem a vaší vlasovou pokožkou.

Nástavec na tělo - tři zaoblené výstupky maximalizují kontakt s vyhlazovanou oblastí pro širší pokrytí a lepší masážní účinek.