Dansy Claire cosmetics studio

Svět řas

Semi permanentní řasy AFRODITISemi permanentní řasy jsou nové svůdné řasy pro každodenní nošení či speciální příležitosti bez použití řasenky, jen krásné, přirozené, dlouhé a husté řasy! Přejete si značkový výrobek, za jehož vznikem stojí řada světových odborníků? Nebojte se změny a svěřte se do péče kosmetičky s  praxí a s autentickým certifikátem profesionála SVĚT ŘAS. Nabízíme značkový produkt splňující vysokou kvalitu, bezpečnost, nejmodernější metody a trendy.

Nyní můžete mít stejné prodloužení řas, po kterém šílí celý Hollywood. Permanentní řasy nosí modelky a celebrity na celém světě a nyní jsou zde i pro Vás! Vydrží 60-90 dní, doplňují se za 4-5 týdnů!

  • Kočičí oko - řasy jsou umístěny na vnější straně oka. Vzhled kočičího oka v počtu 10-15 řas na každém oku.
  • Přirozené (základní) - vhodné pro ženy, které chtějí naprosto přirozený vzhled a jejich řasy jsou téměř neviditelné. 25-30 řas na každé oko.
  • Zvýrazněný vzhled - je krásné, přirozené zvýraznění a prodloužení řas, vhodné pro každodenní nošení bez potřeby použít řasenku. 40-50 řas na každé oko.
  • Glamour (plný) - je výrazný vzhled intenzívní mascara - který je vhodný proty klientky, které jsou zvyklé se intenzívně líčit řasenkou. Více než 60 řas na každé oko.

Aplikace řas je nebolestivý výkon spojený s příjemnou relaxací, trvá přibližně 60-90 minut, ležíte a odpočíváte na kosmetickém lehátku.

Používáme testovaná adheziva - speciální pojivo vyrobené pro tuto metodu, nepoužíváme lepidla.

Permanentní řasy jsou syntetické řasy, vyrobené speciální laserovou technikou.

AFRODITI řasyAFRODITI řasyAFRODITI řasy

Řasy se lepí jednotlivě, nezatěžují vaše vlastní řasy, jsou voděodolné, můžete s nimi sportovat a provozovat běžné denní činnosti. Před aplikací musíte přijít odlíčená, již večer před vlastním výkonem řasy odlíčíte a nebudete nanášet oční krém. Pokud používáte kontaktní čočky, tak prosím přijďte pouze s brýlemi. Po aplikaci řas si nemůžete čočky nasadit během 24 hodin. Domů dostanete návod a důležité informace, jak se o řasy starat první hodiny po aplikaci.

Hlavním cílem permanentních řas je, aby odpadlo každodenní líčení a Vy jste se cítila přirozeně krásná.

Všechny výrobky jsou testovány ve všech zemích, kde se používají a není tomu jinak ani v ČR.