Dansy Claire cosmetics studio

Mikrojehličkové pero - mezoterapie

Představujeme Vám nejnovější trend v péči o pleť.

Mezoterapií  lze ošetřovat vrásky, akné, jizvy a jizvy po popáleninách. Svým klientům tedy můžeme nabídnout nejnovější metodu ošetření za přijatelnou cenu.

Mikrojehličkování (MICRONEEDLING)  

Mikrojehličkování neboli Microneedling je nová elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, účinná při léčbě jizev, strií, akné, hyperpigmentace i rozácey.

Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.

Koncept mikrojehličkování je založen na vlastnosti samoobnovovací schopnosti pokožky. Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji. Proto každá takováto účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním rychle prostupuje do oblasti, kam je určena. Léčebný účinek výživných látek, např. sér, je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto topické terapie až o několik set procent.

Mikrojehličkování MICRONEEDLINGOšetření tímto zařízením je stejně účinné jako ošetření frakčními lasery, IPL terapií a chemickými peelingy. Jeho největší výhodou je beze sporu zlomek ceny, kterou byste museli vynaložit na ošetření přístrojem IPL či frakčním laserem.

Jednorázové nástavce

Mikrojehličková tužka užívá nástavce s 12 titanovými mikro jehlami. Výhodou je stimulace dermisu, kratší čas ošetření, nastvitelná hloubka jehel.

Sterilní jehlové nástavce jsou navrženy jako jednorázové a pro jedno ošetření, aby nedocházelo k infekci. Nikdy nepoužívejte stejný nástavec na další osobu. 

Výhody

  • Žádná infekce - jednorázové nástavce
  • Rychlost - rychlejší než manuální mezoterapie
  • Kratší čas ošetření
  • Nastavitelné hloubka vpichu nástavci určující délku a splňující tak podmínky pro provoz přístroje kosmetičkou
  • Méně bolesti
  • Snadné použití
  • Nízká cena
  • Žádné vedlejší účinky
  • Lehce přenosné zařízení
Mikrojehličkové pero