Dansy Claire cosmetics studio

KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

...inovační metoda v kosmetice...

ČISTÝ KYSLÍK A KYSLÍKOVÁ KOSMETIKA OXYNERGY

Je prakticky zbavená veškerých nedostatků klasické mezoterapie. Její nejdůležitější výhoda je BEZBOLESTNOST. Důkazem je , že se kyslíková mezoterapie stala populární i u mužů, kteří jak je známo, chtějí být krásní, ale nechtějí přitom trpět.

Kyslík působí velmi jemně.

Neporušuje celistvost kůže a nemusíte se tedy obávat žádných infekcí, krevních podlitin, skvrn a jizev. Nepozoruje se ani zarudnutí či otékání kůže.
Naopak ihned po absolvování procedury uvidíte v zrcadle výborný výsledek:

  • pokožka bude světlejší
  • pleť se vyhladí
  • póry se zmenší
  • a malé vrásky zcela zmizí

Právě díky jemnosti a šetrnosti této metody, lze kyslíkovou mezoterapii využívat i k ošetření velmi citlivých oblastí kůže kolem očí.
Nepříznivá ekologická situace negativně ovlivňuje stav Vaší pokožky.
Bledá barva obličeje , ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí - to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku.

Program kyslíkové terapie OXY - umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

OŠETŘENÍ POMOCÍ KYSLÍKOVÉ MEZOTERAPIE - BEZ JEHEL A POŠKOZENÍ PLETI

Na pleť se nanáší speciální kosmetika nebo vitamínové masky a pomocí spec. Nástavce se do pokožky pod tlakem "vstřikuje" čistý (90 - 96%) kyslík.

Proud kyslíku přenáší aktivní výživné látky ingredience přes epidermis do bazální vrstvy pokožky a protože ta bezprostředně hraničí s nejspodnější vrstvou dermis, zajišťuje toto ošetření nejlepší možný výsledek mezi kosmetickými prostředky.

ZÁKROK JE BEZPEČNÝ A BEZBOLESTNÝ

Další spec. Nástavec umožňuje provádění doplňkových OMLAZOVACÍCH A ANTICELULITIDOVÝCH KÚR.

Systém OXY - Cosmetics odstraňuje odumřelé buňky z povrchu epidermis, přispívá ke zmenšení rohové vrstvy kůže a podporuje regeneraci.

V důsledku jeho použití:

  • mizí pigmentové skvrny a pihy, vyhlazují se vrásky, pleťové nepravidelnosti a mizí nepříjemné pocity napětí
  • aktivně se podporuje syntéza kolagenu a hyaluronové kyseliny v pleti

OXYinjekce - Bezjehlová kyslíková injekce či vstřikování kyslíku tlakem, působí proti ztrátě pružnosti kůže, vráskám a nepravidelné pigmentaci. Zajišťuje intenzivní a hluboké zvlhčení kůže, používá se také při odstranění CELULITIDY a při LIFTINGU

Transdermální kolagen

OXYspray - Ošetření kyslíkovým sprejem. Kyslík a další koncentrované aktivní átky ve spreji pomáhají jemně ošetřovat citlivou kůži po zákroku plastické chirurgie, při slunečních popáleninách, vadnutí kůže (u kuřáků), používá se i při relaxační masáži čistým kyslíkem.

OXYaroma - Kyslíková inhalace aromatickými esencemi. Používají se čisté éterické oleje pro aktivaci vnitřní energie krásy. Tak zvaná absolutní energie pak podporuje unavenou kůži i ostatní buňky organismu.