Dansy Claire cosmetics studio

Ultrazvuková + radiofrekvenční liposukce 3. generace - Kavitace

Neinvazivní liposukce - novinka v oboru!

Často nestačí k získání ideální postavy jen dodržování zdravého životního stylu. Toto ošetření je bezpečnou, účinnou a nechirurgickou (neoperativní) metodou vedoucí k odbourávání tukových buněk.

Tato metoda je zcela neinvazivní a poskytne dobře měřitelné výsledky bez nežádoucích vedlejších účinků a další následné péče.

Doba zákroku se pohybuje mezi 60 až 90 minutami, vzhledem k velikosti ošetřované partie. Následně po zákroku se můžete zapojit do běžných denních aktivit. (Není třeba nosit speciální elastické bandáže či prádlo jako po chirurgické liposukci.)

Liposukce navržená pro průměrnou hmotnost až nadváhu žen i mužů

Ošetření přístrojem v kombinaci ultrazvuku a tripolární radiofrekvence je alternativou pro ženy a muže, kteří si přejí efektivní odstranění nadbytečné tukové tkáně bez chirurgického (operačního) zákroku.

Tato metoda se zaměřuje zejména na oblast zevních a vnitřních stehen, břicha a boků, zadečku a paží.

Díky působení ultrazvuku a radiofrekvence -v jedné ošetřovací hlavici- se tento přístroj zařazuje mezi nejúčinnější přenosné kavitační přístroje na současném trhu. Během ošetření zaměřený ultrazvukový paprsek pronikne cíleně do kůže a selektivně zničí tukové buňky, ale přitom neporuší kůži, krevní cévy ani nervy.

KAVITACE -  kavitační technologie je založena na nízkofrekvenčním ultrazvuku. Dochází k tomu, že díky rychlým vibracím, vznikají v tukových buňkách bubliny, které postupně rostou a implodují v určité velikosti. Po destrukci tukové tkáně se tuk ve formě triglyceridů vylije do mezibuněčného prostoru, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných mastných kyselin. Ve vodě rozpustný glycerol je absorbován oběhovým systémem a využit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné mastné kyseliny jsou transportovány do jater, kde dochází ke stejným metabolickým pochodům jako po mastném jídle.

RADIOFREKVENCE - tento přístroj využívá radiofrekvenci monopolární a tripolární - toto zajišťuje působení v různých vrstvách podkožního tuku. Jejím působením dochází k lipolýze a tak se tuk /triglyceridy/ rychleji rozpadá urychluje tím proces odbourávání tuku a stává se tak nedílnou součástí bezbolestné liposukce. Působením tripolární radiofrekvence navíc dochází k omlazení pokožky /urovnání kolagenových vláken/, takže po zhubnutí je kůže pevnější a není ochablá.

 Kavitace - Před a po ošetření

Kdy není ošetření přístrojem vhodné?

 1. Tuková vrstva je tenčí než 1,5 cm.
 2. Chronická onemocnění imunitního systému, pojivové tkáně, kůže, krve, jater a poruchy hojení.
 3. Těhotenství.
 4. Kardiostimulátor
 5. Kovové náhrady kloubů či jiné kovové protézy v ošetřované oblasti.
 6. Vkleslé jizvy nebo kýly v ošetřované oblasti.
 7. Pacienti mladší 18 let.

Vhodný kandidát pro ultrazvukovou liposukci

Základním předpokladem je dobrý zdravotní stav.

Pro tuto metodu není zcela rozhodující pružnost kůže, proto se dá aplikovat i u starších pacientů nebo u lidí se zjizvenou kůží.

Průběh zákroku

Kosmetička si označí místo ošetření a potom jen jemně krouží přístrojem po vaší kůži. Tento přístroj vysílá ultrazvukovou energii, která rozbíjí tukové buňky. Tuk se rozpustí a je dopraven do jater. Jakmile se tam dostane, není už rozdíl mezi tukem rozpuštěným při ošetření a tukem z potravy - oba jsou přirozeně zpracovány.

Po zákroku nejste nijak omezeni. Pro zachování příznivého výsledku je však vhodné dodržovat zdravý jídelníček a mít dostatek pohybu.

Tato metoda vám, jako žádné jiné, nezajistí to, že i po tomto zákroku nebudete nadále přibírat na váze. Naše klientela vnímá výsledky tohoto zákroku jako motivaci a odrazový můstek k procesu dalšího hubnutí a to přirozeným způsobem.

Ultrazvuková + tripolární radiofrekvenční liposukce je způsob liposukce oblíbený pro svou nenáročnost oproti jiným způsobům.

Tato bezbolestná liposukce nezatěžuje lidský organismus a není podmíněna hospitalizací či existencí modřin, nerovností nebo podlitin.

Tato forma liposukce je taktéž upřednostňována pro svou časovou nenáročnost a flexibilitu. Tento zákrok je charakteristický opakovanou formou.

Liposukce brady - před aplikacíLiposukce brady - po aplikaci

Výhody metody ultrazvukové + RF liposukce

 • bezbolestné zeštíhlení
 • výsledky už po první kúře
 • úbytek tuku až o 6 cm, úbytek je individuální
 • absence nutnosti hospitalizace
 • časová nenáročnost (po 60 minutách zákroku odcházíte)
 • výsledky tohoto zákroku Vás motivují k hubnutí vlastními metodami
 • vyhladí i vrásky, celulitidu, tukové hrbolky na kůži či vrásky

Po ošetření přístroje získáte znovu sebevědomí

Po ošetření tímto přístrojem se doporučuje k dosažení optimálního efektu nejíst následující tři dny sacharidy (cukr, pečivo). Výhodná kombinace po ošetření ultrazvuku + radiofrekvence

- jsou 30 minutové přístojové lymfodrenáže ošetřené partie těla, které vám nabídneme v ceně procedury,

- a používáním krémů proti tzv. Celulitidě.

 • Na konci ošetření nebudete pociťovat žádné nepříjemné pocity ani nežádoucí účinky a budete se moci okamžitě zapojit do běžných denních aktivit. A samozřejmě, není potřeba žádné zotavovací období.

Užívejte si nových tvarů postavy

 • Pouze po jednom zákroku si můžete všimnout průměrného zmenšení obvodu dané oblasti o 2 - 6 cm, úbytek tuku bývá individuální.
 • Ošetření je bezbolestné a příjemné, provedené v kosmetickém studiu.

Ceník ultrazvukové liposukce

1.000,-Kč včetně 30 min. lymfodrenáže

1.200,-Kč

1.700,-Kč - zvýhodněná cena! včetně 30 min. lymfodrenáže

NABÍDKA PRO SALONY:

Nabídka ošetření přístrojové kosmetiky pro salony: info na tel.: 606 391 903

Stačí pouze zajistit místnost a alespoň 3 klientky s vybranou libovolnou procedůrou.

O nic více se nestaráte. Ceny, které Vám na požádání odešleme jsou pro Vás konečné, bez dalších nákladů.

Zprostředkovatelce ten samý den vyplatíme 20% z celkové utržené částky.