Dansy Claire cosmetics studio

KRYOLIPOLÝZA - Liposukce zmražením

A vaše tukové buňky jsou pryč!!! Napořád!!!

  • doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce
  • trvalý výsledek
  • účinkem srovnatelná s klasickou liposukcí
  • bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence
  • garance úbytku 25% tuku po jediné aplikaci
  • konzistentní a předvídatelná redukce tuku
  • žádné speciální diety a omezení/li>
  • podloženo rozsáhlými klinickými studiemi
Přístroj COOL V7 a KRYOLIPOLÝZA

OBECNÉ INFORMACE

Přístroj COOL V7 a KRYOLIPOLÝZA /CRYOLIPOLISIS/

Unikátní přístroj pro neinvazivní bezbolestnou liposukci metodou zmražení tukových buněk.

Tato metoda byla vyvinuta v USA, a to na základě dlouhých výzkumů a klinických studií Harvardské univerzity a specializovaného týmu lékařů.

Výzkum prokázal, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly.

Funkčnost unikátního přístroje je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit např. na tukové polštářky na břiše, bocích, stehnech i zadečku a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku, a to za účelem odstraňování tukových polštářů.

Při jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25% tukových buněk v ošetřované oblasti a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících, a hlavně je trvalý! A to vše bez operace, bez řezání, bez bolesti a bez skalpelu!

Jedná se o konzistentní a předvídatelnou redukci tuku.

Díky speciálnímu aplikátoru dochází k velkému záběru tukové tkáně, což vede k redukci maximálního množství tuku dané oblasti. Ochlazením dojde ke krystalizaci tukových buněk a spouští se apoptóza/ jejich postupné odumření/.Bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní přes lymfatický systém ven ze systému.

Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buňek je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů a tyto hladiny zůstávají na normální úrovni.

Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.

Zjednodušeně řečeno - tělo hubne!

KAVITACE a KRYOLIPOLÝZA

Přístroj vakuová /nasávací/ KRYOLIPOLÝZA a KAVITACE

Cool V7

Unikátní kombinace dvou žádaných způsobů bezbolestné liposukce u nás.

  1. ošetřovací hlavice -Kryolipolýza + vakuum +elektroforéza
  2. ošetřovací hlavice pro ultrazvukovou KAVITACI-Velká rukojeť se 4 kusy Titanovými ultrazvukovými převodníky-ošetření plochy 60 cm2

Pricip Kryolipolýzy je postaven na základě spuštění procesu řízeného odumírání tukových buněk. Ochlazením dojde ke krystalizaci tukových buněk a spouští se apoptóza/jejich postupné odumření/.Bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní přes lymfatický systém ven ze systému.Cíleně jsou zmrazeny tukové buňky skrz pokožku, aniž by se poškodila okolní tkáň.

Při jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25% tukových buněk v ošetřované oblasti /v kombinaci s kavitací až 40%/.

KOMBINACE - Kavitace+Kryolipolýza je jedinečná !!!!!!!!

Kavitace naruší tukové buňky a dojde k okamžitému zmenšení vrstvy tukové tkáně, díky tomu se při následné Kryolipolýze "nasaje" větší množství tukové tkáně atak dojde během jednoho ošetření k odumření většího počtu /již kavitací narušených/ tukových buněk.

SPECIFIKACE

Displej: 5,6 barevný dotykový displej
Napájení: 110V-120V/220V-240V, 50/60 Hz
Nastavení času: 5 - 30 minut
Kavitace výkon intenzita: 5W/cm2
Kavitace frekvence: 32 KHz
Cryolipolysis Teplota: -5
Elektroforéza režim: 7 režimů
Samozřejmostí je CE certifikát.