Dansy Claire cosmetics studio

EXKLUZIVITA - konečně BEZ PARABENŮ BIOLOGICKY AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ

TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN Q5-28- ELIXÍR MLADÍ 

s regeneračním, ozdravným omlazujícím účinkem, podporující tvorbu vlastního kolagenu.

 Galvanická žehlička

 

Transdermální kolagenKolagen, vysokomolekulární bílkovina, tvoří 30% hmotnosti bílkoviny člověka, 10% celkové hmotnosti člověka a 70% hmotnosti kůže. Je zodpovědný za pružnost, pevnost a hydrataci (zavodnění) kůže. Následkem stárnutí nastává deficit kolagenu, což je mimo jiné příčinou tvorby vrásek. Kolagen se obnovuje v organizmu 3x do roka, avšak pouze do věku cca 26-30 let. Pak nastává postupný útlum jeho produkce v "mikrotovárnách" na kolagen - ve fibrooblastech. Kolagen je zodpovědný za pružnost, pevnost a správné navlhčení kůže. Následkem STÁRNUTÍ nastává deficit kolagenu, což je např. příčinou tvorby vrásek, vysychání pokožky, padání vlasů, lomivosti nehtů, zvýšeného pocení, zhoršení zraku, špatného hojení pokožky, její pigmentace apod.

Dosud známé kolageny umělého nebo jiného živočišného původu nepřinášely žádoucí výsledky. Působily pouze povrchově a krátkodobě, protože je organizmus odmítal jako cizorodou látku. Bylo to především proto, že takováto kolagenová vlákna postrádala prostorovou strukturu shodnou s lidskou, nedokázaly se sloučit s lidskou bílkovinou a podporovat v těle tvorbu vlastního kolagenu.

Transdermální kolagen
kolekce Collagen platinum
vhodný na obličej

Právě tento BIOLOGICKY AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN Q5-28 - ELIXÍR MLADÍ, získal kladná hodnocení světových kosmetických odborníků a specialistů medicíny ZA PRŮLOMOVOU SCHOPNOST OBNOVY POKOŽKY V MÍSTECH TVORBY VRÁSEK A NÁRŮSTU KOŽNÍ TKÁNĚ. Objev čistě přírodního kolagenového gelu s levotočivou trojitou šroubovicovou strukturou shodnou s lidskou se podařil vědcům z Gdaňské univerzity. Jejich technologie je jedinečná tím, že umožňuje zachovat vlákna kolagenu biologicky a fyziologicky aktivní a trojitou šroubovici neporušenou. Je to živá, biologicky aktivní bílkovina, která se spojuje s vlákny lidských bílkovin a během 120-130 ti dnů pravidelného používání dochází ke klinicky ověřenému nárůstu kožní tkáně (vyplňování vrásek) a tím naplňuje jedno z nejstarších lidských přání - NE POUZE ZPOMALENÍ PROCESU STÁRNUTÍ, ALE JEHO ZVRÁCENÍ. V tom je rozdíl mezi léta běžně prodávanými kosmetickými kolageny. Vstřebatelnost tohoto preparátu překvapila i vědce. Po třiceti minutách po nanesení na pokožku se kolagen stává součástí buněk vlastní pokožky. Po necelých 48 hodinách je zjištěna zvýšená hladina hydroxiprolinu v okolí chondrocytů vytvářejících kolagen v kostech.

TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN Q5-28 PRO CELOU RODINU MÁ DVOJÍ ÚČINKY

  • KOSMETICKÉ: Během několika minut dokáže prostoupit pokožkou, sloučí se s lidskou bílkovinou a aktivuje tvorbu vlastního kolagenu. Zpětně působí na povrh pokožky. Kůže se stává mladistvější, vypjatější, pevnější a méně se potí. Dochází k hloubkovému zvlhčení a zvýšení pružnosti kůže a následně ke zpomalení procesu stárnutí pokožky. Zarovnává mimické vrásky, hlubokými prorůstá, výrazně redukuje jizvy, metličkové křečové žíly, zamezuje tvorbě těhotenských strií, aktivuje přirozenou vlhkost poševní, působí antibakteriálně. Nastává citelné zlepšení imunologických vlastností, kompaktnosti a pigmentace kůže. TRANSDERMÁLNÍ kolagen Q5-28 regeneruje neaktivní vlasové kořínky (ne odumřelé), odstraňuje lupy, zregeneruje podrážděnou pokožku po holení (i u mužů), depilaci, po opalování jak na slunci, tak i v soláriu (aplikovat na obličej). Zamezuje tvorbě pupínků - solární alergie, malorca akné, zpevňuje nehty, rychle hojí i letité záděrky a NEPŘEKONATELNĚ OMLAZUJE RUCE. Revitalizuje, regeneruje a vypíná pokožku celého těla, zanechává pocit hedvábné hladkosti, stahuje rozšířené póry, je účinný proti suché pokožce.
  • OZDRAVNÉ: Při pravidelném používání aktivuje tvorbu vlastního kolagenu nejen v podkoží, ale i v kostech a kloubních jamkách, při zánětlivých stavech kloubů je kolagen aktivní podpora obnovy kloubních chrupavek. Nejúčinnější výsledky byly zaznamenány u parodontózy - zastavení krvácení, dorůstání dásní, které znovu obalují a upevňují zuby. Kolagen rovněž zamezuje tvorbě bakterií v ústech, dech je po několika dnech pravidelného používání příjemný, bez zápachu. Hojí se i letité záděrky, pupínky, různé druhy ekzémů, bércové vředy.

Nejlépe je vhodné si tento přípravek vyzkoušet osobně u vaší kosmetičky, která s tímto produktem pracuje.

Collagen silver
Collagen silver
vhodný na obličej - levnější verze

ELIXÍR MLÁDÍ - BIOLOGICKY AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN Q5-28 s regeneračním a omlazujícím účinkem, podporující tvorbu vlastního kolagenu

TRANSDERMÁLNÍ Kolagen Q5-28 je živá, biologicky aktivní bílkovina, která se spojuje s vlákny lidských bílkovin a během 120-130 ti dnů pravidelného používání dochází ke klinicky ověřenému nárůstu kožní tkáně (vyplňování vrásek)

V nabídce 3 druhy kolagenu v cenových relacích od 790,- až 3590,- Kč dle množství

  • PLATINIUM
  • SILVER
  • GRAPHITE

Všechny 3 kolageny mají téměř  shodné vlastnosti a možnosti využití. Liší se pouze v jemnosti čištění gelu přes vlákna BOURCE MORUŠOVÉHO. Zlatavě průzračné Platinium na obličej se přes tato vlákna filtruje 3x, matový Silver se filtruje 2x.
Poslední,  tmavší (nejméně depigmentovaný - obsahující tmavý pigment) Graphite  se filtruje pouze 1x. Je lehce cítit rybinou a je to ekonomičtější varianta nejvíce používaná v kadeřnických, kosmetických a nehtových studiích. Je rovněž výborná alternativa, pokud chceme kolagen po vykoupání používat na celé tělo. Spotřeba u všech tří druhů je minimální, protože se kolagen vždy aplikuje pouze na vlhkou pokožku.

Collagen graphite
Collagen graphite
vhodný na tělo