Dansy Claire cosmetics studio

FotoEpilace

ZBAVTE SE CHLOUPKŮ BEZBOLESTNĚ A NA TRVALO pomocí nejmodernější technologie z Francie - metody "fotoEPILACE"

Co je to fotoEPILACE?

FotoEpilaceFotoEPILACE je nejnovější metoda k trvalému odstranění chloupků. Za pomocí širokospektrálního pulsního světla likviduje chloupky jakékoliv oblasti, barvy či síly. Světelný paprsek pronikne přes barevné pigmenty k cibulce chloupku, kterou zlikviduje. Na rozdíl od laserových přístrojů je tato metoda velmi účinná, bezbolestná a zároveň šetrná k pokožce. V případě citlivých lokalit jako jsou třísla nebo podpaží, můžeme na požádání aplikovat lokální znecitlivění. V tom případě je nutné počítat s hodinkou působení krému, během které si můžete dopřát kosmetiku, či pouze relaxovat při čtení časopisů.

Jak často je potřeba opakovat fotoepilaci k trvalému odstranění chloupků?
Vzhledem k tomu, že růst chloupku prochází několika stádii je nutné zákrok přibližně 4-6krát zopakovat vždy jednou za 6-8 týdnů.

Existují nějaké pokyny, které je zapotřebí dodržet před a po fotoepilaci?
14 dnů před a po zákroku nesmí být pokožka opalována a to ani v soláriu, 6 týdnů předem se nesmí chloupek vytrhávat za pomocí epilátorů či vosku, ale pouze holit žiletkou a nebo za pomocí epilačního krému. Vybranou oblast v den zákroku, nebo den předem oholit do hladka.

Jaké jsou kontraindikace?
Mezi kontraindikace této metody samozřejmě patří těhotenství, epilepsie, chladová kopřivka, kardiostimulátor, či užívání léků způsobujících fotocitlivost.

Jakým přístrojem se ošetření provádí?
Ošetření se provádí francouzským IPL přístrojem, který je patentován a certifikován CEE. Díky patentovanému bezpečnostnímu filtru je při ošetření zasažen pouze chloupek na ošetřovaném místě. Zákrok je bezbolestný! Přístroj nabízí rychlé a přesné ošetření na celém těle díky rozměru hlavice(dosah paprsku na plochu 7,5 cm2) a rychlosti impulsů (1 impuls za 2 vteřiny) a také jako jediný, díky patentované metodě odstraňuje bílé (šedivé) chloupky.
Chloupky jsou trvale odstraněny po 4 - 6 ošetřeních !