Dansy Claire cosmetics studio

DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Depilační cukrová pasta, zlato Kleopatry, je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se stala vhodnou metodou v oblasti depilace i pro nejmodernější i nejnáročnější kosmetické salony.

 • depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu, obsahuje cukr a vodu. Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Při použití depilační cukrové pasty jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.
 • Depilace cukrovou pastoudepilační cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům, šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky a tak se depilace stává bezbolestnou. Do teplých pryskyřic (vosků) se vlepují i živé kožní buňky, což pokožku velmi traumatizuje.
 • depilační cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru růstu. Proto se pasta může několikrát nanést na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní. Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí, oproti depilaci teplým voskem zčervenání pokožky zmizí rychleji.
 • depilační cukrová pasta je úsporná, není třeba používat dep. papírky, textilní proužky či jiné pomůcky. Se stejným množstvím pasty odstraníte chloupky z větší plochy pokožky než při použití teplého vosku.
 • depilační cukrová pasta se dokonale odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo jiného povrchu. Odpadá použití chemických čistících prostředků, je tedy i ekologická. Je konec věčného lepkání a neodstranitelných skvrn!
 • depilační cukrovou pastu ve vlažném stavu vmasírujeme do pokožky. Nehrozí žádné popálení, jako u teplého vosku.

Depilace cukrovou pastouAplikace

 • depilační cukrovou pastu vmasírujeme do pokožky proti směru růstu chloupků, proto nedochází k jejich přetržení.
 • depilační cukrovou pastou je možné odstraňovat kratší chloupky než při použití teplého vosku.
 • depilační cukrovou pastou lze odstraňovat chloupky dlouhé 1-2 mm, kdežto pro teplý vosk je nutná délka 5-10 mm.
 • depilační cukrová pasta je hygienická, protože během ošetření nepoužíváme žádné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce mezi klienty.
  Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Záruční doba cukrové pasty tak není omezena.

Brazilská depilace

Novinku, kterou Vám můžeme nabídnout, je v dnešní době čím dál více žádaná Brazilská depilace - to znamená, šetrná depilace třísel a intimních partií těla.

Brazilská depilace

Brazilská depilace je odstranění veškerého ochlupení na genitáliích. Tento trend k nám proniká především z USA a Austrálie, kde brazilskou depilaci podstupuje 50% žen. Brazilská depilace se provádí cukrovou pastou, protože tato metoda je velmi šetrná k pokožce.