Dansy Claire cosmetics studio

Ošetření pleti IONTOVÝM přístrojem s biostimulačním světlem

Tento iontový přístroj v sobě spojuje moderní technologie, které jsou vysoce efektivní v péči o libovolný typ pokožky. Tento multifunkční digitální přístroj však nenabízí pouze péči o pleť, díky využití ultrazvukového a infračerveného záření dokáže odbourávat podkožní tuk a formovat tak vaši postavu. Přístroj je vybaven sedmi základními funkcemi, kdy jedna funkce spolupracuje s druhou a tak vám efektivně pomáhají k dosažení krásné pokožky.

  • Ošetření pleti IONTOVÝM přístrojem s biostimulačním světlemPomocí ultrazvukového záření stimuluje a aktivně čistí pokožku
  • Díky infračervenému záření efektivně čistí pokožku a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí
  • Napomáhá lepšímu vstřebávání živin do pokožky
  • Zabraňuje tvorbě vrásek
  • Postupně odstraňuje pigmentové skvrny
  • Pomáhá odstraňovat přebytečný podkožní tuk
  • Účinný v boji s celulitidou
  • Usnadňuje vstřebávání pleťových krémů
  • LCD displej pro snadné ovládání
  • Automatický časovač 10 minut

Problémy s pletí jsou způsobeny mnoha faktory a často je to kombinace některých z následujících příznaků: znečištění prostředí, špatné stravování, dlouhodobé používání nesprávných kosmetických přípravků, rychlý životní styl a stres z práce. Pleť tedy vyžaduje pro obnovení její svěžesti a krásy dostatek správné péče.

Jednou z možností péče o vaši pleť je tento moderní přístroj, který je výsledkem nejnovějších výzkumů v oblasti péče o pokožku a který využívá nejmodernější technologie, jako jsou kladné a záporné ionty a ultrazvukové a infračervené záření.

Ultrazvukové záření

Zdroj ultrazvukového záření vysílá vibrace milionkrát za sekundu. Tyto ultrazvukové vlny prostupují do podkoží, kde odbourávají tukové buňky, které jsou pak nahrazeny efektivními složkami zkrášlujícími pleť. Ultrazvukové záření tak navrací pokožce pružnost a mladistvý vzhled.

Kladné a záporné ionty

Při kontaktu s pokožkou vyvolá přístroj slabé elektrické pole, které působí mezi povrchem kůže a úrovně kožní škáry. Tyto elektrické impulzy umožňují vstřebávání hluboko uložených nečistot v kůži. Kladné ionty umožňují proniknutí látek až do škáry, čímž se dopraví vysoce účinné kosmetické přípravky přímo a rychle tam kde jsou potřeba, což zkrášluje vaši pokožku.

Infračervené záření

Infračervené záření má tepelné léčebné účinky a vysokou schopnost pronikání. Při dopadání infračerveného záření na pokožku dochází k jejímu uvolnění, k zrychlení pohybu buněk a vody, zrychluje se tím metabolismus a cirkulace krve v těle.

Sedm základních režimů pro vaši krásu

1. Záporné ionty - pro čistění pokožky

Tento režim slouží k čištění vaší pokožky pomocí záporných iontů. Při tomto režimu je vhodné používat čistící krém, který se díky působení záporných iontů dostane snáze a hlouběji do pokožky, kde dochází k odstraňování nečistot a pokožka je pak jemná a hladká.

2. Ultrazvukové záření - účinné látky prostupují do hloubky

Funkce ultrazvukového záření slouží k lepšímu vstřebávání účinných látek do pokožky a zároveň také k snadnějšímu formování postavy. Při používání funkce indukčního ultrazvukového záření ucítíte teplo. Touto metodou jste schopni absorbovat 7x více účinných kosmetických látek než běžnými metodami. Teplo a mikro-vibrace mohou urychlit krevní oběh a metabolismus a umožňují pokožce návrat k její přirozené hebkosti a pružnosti. Tento režim je možné opět použít v kombinaci s ochrannými nebo tvarovacími krémy.

3. Kladné ionty - vyrovnání živin

Síla kladných iontů dokáže přenést efektivní složky kosmetických přípravků do škáry a do podkožních vrstev. Tímto dosahujete zkrášlení pleti a ozdravné kůry. Vaše kožní buňky budou také lépe vstřebávat živiny a vodu.

4. Infračervené záření - urychluje krevní cirkulaci

Při režimu infračerveného záření jsou vysílány infračervené paprsky, které dokáží vyčistit krevní řečiště, urychlují metabolismus, vyplavují toxiny a zabraňují předčasnému stárnutí buněk.

5. Ultrazvukové a infračervené záření

V tomto režimu je vysíláno ultrazvukové i infračervené záření zároveň, což umožňuje kompletní vstřebávání výživového krému. Tento režim je vhodný především pro starší a mastnou pleť. Spojením těchto dvou druhů záření lze dosáhnout lepší krevní cirkulace v pokožce, zrychlení metabolismu a tím pádem dochází k vypínání kůže a zároveň k vyšší elasticitě a hebkosti.

6. Záporné ionty a infračervené záření

Režim záporných iontů v kombinaci s infračerveným zářením je vhodný zejména pro starší pokožku. Záření proniká skrz póry, efektivně zjemňuje ztvrdlá místa na kůži a vyvolává vstřebávání nečistot hluboko v pórech. Aktivuje buňky, posiluje krevní oběh a vrací pokožce elasticitu a hebkost.

7. Kladné ionty a infračervené záření

Tento režim je vhodný pro mastnou pleť s velkými póry. Záření odvede přebytečný tuk a zmenší póry. Tím se dosáhne mladistvějšího vzhledu pleti a její větší hebkosti.

Ošetření pleti IONTOVÝM přístrojem s biostimulačním světlem